| andrey2005 a întrebat:

Fratele meu a schimbat parola wireless.Cum as putea sa o aflu fara sa resetez routerul?

4 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Il intrebi pe fratele tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl întrebi care e parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe laptopul sau pc-ul lui.Mergi in control panel-netwoek and sharing center si acolo trebuie sa fie scris numele wirellesului.In dreapta scrie cu albastru mic "wifi" si e si scarita de ssemnala colo.dai click pe wifi apoi pe wirelles porprietes apoi pe security si in final pe show caracter. Inti va fi afisata parola in loc de acele puncte negre.Nu uita ca laptopul trebuie sa fie conectat la wirelles.intri mai intai si il conectezi la wifi, inainte de a face asta.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Nu ai cum. Trebuie resetat routerul.