| Wehrmacht a întrebat:

Cn imi spune niste MMORPG-uri fara plata?

4 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Nu-mi ziceti si mie ce MMORPG free este cel mai fain? Ca nu stiu ce sa dl-ez. De-abia mi-am pus si eu net prin cablu si ma gandesc ca mi-ar merg toate. Dar nu pot sa le mai cer la parinti pe langa banii pentru. net si banii pentru. un abonament de joc. Asa ca va rog ziceti-mi dupa parerea voastra care este cel mai bun MMORPG free. Nu conteaza ca ii liber la dl-at sau ca il iei in cutie dintr-un magazin de specialitate, principalul este sa nu-i trebuiasca abonament lunar si sa fain la grafica, gameplay etc. (grafica in special). :D

Incearca Eternal-Lands ...este inca versiune BETA dar pare destul de promtator... www.eternal-lands.com cca. 20 mb

8)

| JeleUUU a răspuns:

Da-mi link de unde pot descarca si juca Allods? vlady_01@yahoo.com

| AmIntrebari a răspuns:

Allods Online

| BoBo07 a răspuns:

World Of Warcraft - Private server - Cel mai utilizat server din Romania -Wow.Freakz.Ro - e cel mai complex si frumos joc din lume. Recomand.