| anonim_4396 a întrebat:

Coduri bani gta vice city?

380 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot lua o casa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi zice si mie codul de ban

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine vrea ****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da-mi bani ca te sparg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Getthereceryfastindeed

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bahhh...nu te lua dupa astia... nu stiu nimic, nu exista coduri pentru bani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma fratilor
sunteti cop
bani gta vice city:"NU EXISTA"
bani gta san andreas:"HESOYAM"
bani gta stories:cheat code:up, down, left, right, x, x, e, cu(mergi in fata, in spate, la stanga, la dreapta, apesi x, apesi x, apesi cu, apesi e
bani gta IV:nu exista e prea nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e codul sa ai masini misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuu e un joc vechi ca daca aveai bani multi puteai sa fii politist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ifiwerearichman

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facket-me

codul pentru voi! merge-ti la p...o si vede-ti cum se fac bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri bani gta vice city

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hesoyam e dor pe san andreas pe vice city sau constanta nitro nu exista coduri de bani! http://gta.jucatori.net/diverse/c-cheats/coduri-vice-city-pc-13.html aici aveti alte coduri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri bani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ggdybfhrhthhhhfgdsfwe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il stiam dar LA-M uitat

| Matei005 a răspuns:

Daca ai trainere, ai la bani $999999999

| megasmecher a răspuns:

Nu exista fraților. În san andres:hesoyam

| Candea a răspuns:

Nu exista!

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

La GTA Vice City nu exista cod pentru bani ci doar un program.

| peter98992 a răspuns:

?

| Munteanu_Ciprian_1995 a răspuns:

Dati raaaaspunsul si nu va mai prostiti

| Barbu_Andreea-Oana_1996 a răspuns (pentru Munteanu_Ciprian_1995):

Nu exista cod de bani la gta vice citi

| AdelinB22 a răspuns:

Pai stiu eu o solutie. Ai nevoie de 8000$ si o masina de politie. Iei vila aia galbena pe langa mall (sau orice casa cu garaj). Intrii in masina de politie apesi Caps-Lock, pui masina in garaj, iesi din masina si garaj, scrii bigbang si iti da banii. Apoi faci din nou chestia cu masina in garaj big grin sper ca te-am ajutat. (cu cat faci mai multe misiuni cu masina cu atat vei primi mai mult)

| monsterghost2 a răspuns:

Dar coduri de elicopter sau avion sau motocicleta exista? caci am vaz in gta Romania caci daca ai o arma cu luneta si dai zoom cu luneta in fata de doua ori si zoom out in spate tot de doua ori iti apare un elicopter si o motocicleta... in mamaia vice nu merge! HELP ME DAU FUNA ++++ VOT!

| stefy3663 a răspuns:

Imi spune cineva va rog adevaratul, sau un cod de bani gta vice city care merge?

| Atat_Stefan_1984 a răspuns:

Care are codu de jetpack in GTA Vice City datimil si mie

| Regheton2013 a răspuns:

Descarca de aici aceasta salvare: https://mega.nz/file/oJwXkIKa#BIDU49kgSeNXSqd0dirj4XMVIRgrOiLSFcImyPVCuO4
Am facut-o chiar azi este jocu de la 0 fara nici o misiune facuta este curata salvarea! Dar ai 999999999 bani! Distractie placuta!

| Razvan78 a răspuns:

Nu exista!

| Razvan78 a răspuns:

Iti dau un sfat: Du-te la magazinul de unelte iar tine pistolul in fata vanzatorului (nu il impusca) ATENTIE! Te va urmari politia!

| mamutza123456 a răspuns:

Nu stiu cum faci sa-ti apara barca sau elicopter imi da si mie cine-va un raspuns? dar cat se poate de repede va rog frumos...(.)