| anonim_4396 a întrebat:

Coduri bani gta vice city?

380 răspunsuri:
| Stanciu_Alexandru_2001 a răspuns:

Nu exista cod de bani in gta vice city, dar stiu un cod de avion air jump si i will to get to mars

| delyadel19 a răspuns:

Nue xista nici un cod pentru bani Gta vice city! Am trei metode pentru a face bani: 1. Te duci la mall, faci parola fannymagnet(parola sa te urmareasca fetele), intri in mall, faci parola nuttertools(parola pentru cele mai bune arme), alegi a doua armasi cand vezi un grup mai mare de oameni te duci sa ii impusti pe toti si pentru a scapa de politie faci parola leavemealone iar apoi iei toti banii. 2. Poti face o slujba de exemplu:Taximetrist(iei un taxi), masina de salvare(iei oamenii accidentati si ii duci la spital), iei masina politiei(prinzi oamenii din unele masinii-cea mai buna metoda e sa il blochezi apoi iei a doua arma de la parola nuttertools(bazuka)si tragi in masina pana cand explodeaza). Daca alegi una dintre aceste masini apasa pe butonul,, Caps Lock'' si vei putea face slujba.3.Iei o motocilceta foarte buna si sari pe rampe (trebuie sa mergi foarte repede sa faci o saritura mare).
Eu am incercat aceste metode si am putut sa-mi iau orice locuinta (pe 1 si pe 3 le-am inventat).

| delyadel19 a răspuns:

Nu exista niciun cod de bani pentru Gta Vice City! Dar am 3 metode prin care poti face bani:
1.Te duci la mall,faci parola fanny magnet(sa te urmareasca fetele),intri in mall, faci parola nuttertools(cele mai bune arme), alegi a doua arma, cand vezi un grup mai mare de oameni ii impusti pe toti din jurul tau, sigur te v-a urmari politialaughing, faci parola leavemealone si dupa ce ai facut-o iei toti banii.
2. Faci o slujba alegand o masina dintre urmatoarele:masina de politie(urmaresti cu masina de politie unele masini si cel mai bine e sa il blochezi iar apoi iei a doua arma de la nuttertools(BAZUKA) si impusti masina de mai multe ori pana explodeaza); ambulanta(mergi cu masina sa iei oamenii accidentati si ii duci la spital); taxi(iei niste oameni si ii duci unde vor ei). Daca vei lua una dintre aceste masini trebuie sa apesi pe tasta Caps Lock, si in timpul slijbei sa nu apesi iar pe caps lock(doar daca nu mai vrei sa faci slujba)sau sa iesi din masina ca nu vei mai putea sa faci slujba) si tu ai timp.
3.Iei o motocicleta buna si sari pe rampe(trebuie sa mergi mai de la indepartare ca sa faci o saritura maree) si vei primi bani.
Eu am incercat toate metodele si am putut sa iau orice casa posibila si mi-au mai ramas si bani in plus!
Pstonguee prima am inventat-o eu dar merge foarte bine!

| Terty99 a răspuns:

Ba desteptilor vrea cod de bani GTA VICE CITY nu SAN ANDREAS. Hesoyam e cod de San Andreas

| convex a răspuns:

Ha-ha-ha-ha-ha voi oameni stepti? ha-ha-ha-ha-ha eu am un trainer si imi pune bani 9000000 daca il vreti si voi ma gasiti la mailul convex_cs@yahoo.com

| Chirila_Geanina_1990 a răspuns:

Nu,nu m-ai ajutat

| DeaGle a răspuns:

http://www.mofunzone.com/game_trainers/grand_theft_auto_vice_city.shtml intra aici si dai la trainerul 04 de jos ca are baniu infiniti viata etc...

| gangsta_5612 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a face bani (si eficient, normal): incepi sa gonesti infractori apasand intr-o masina de politie Caps Lock, meri cu masina la garaju din casa ta o lesi in garaj, iesi, scrii bigbang, intri inapoi in masina, iar iesi iar scrii, iar intri si tot asa...eu am facut vreo 3 milioane asa...

| alexandruzzu a răspuns:

La gta vice city nu exista coduri de bani da la gta san andreas exista hesoyam

| paul10 a răspuns:

Armor55

| mariangilc a răspuns:

Nu este cod de bani gta vc dar poti lua trainerul de pe net scrii gta vc trainer download succes!

| AlinKeby_MariaDoina_1955 a răspuns:

Daca vrei bani la vice city poti sa faci 999999999 de lei, dar ati trebuie timp mult de exemplu te duci unde se cumpara studioul de foto acolo exista curba aia care pe o parte este vesta si pe partea cealata e pachetul adica sacul care-s 100 pe portionea aia de drum poti face banii, prima data scrii panzer apare tancul te sui in el dai locc ca si cum ai face cu el o misiune ati apare sa dobori masini, dar nu te duci dupa masini, te dai jos dai bigbang, explodeaza dupa aia iar scrii panzer iar te urci in el, dar numai atat te urci in el cobori dai bigbang si tot asa mereu,,,, panzer si bigbang prima data ati da 50 de lei a doua tura mai mult adica la fiecare tura creste bani eu am ajuns pana la 4 milioane nu esti din zona ca te salta politia deci numai in cercul de la foto ca acolo nu-i politie numai la primul tank dai caploc pentru misiune dupa aia numai dai decat panzer si bigbang explodeaza si iar panzer si banii vin mai multe tancuri mai multi bani,,, succes

| Doros_Calin_Gabriel_1993 a răspuns:

Exista dar nu merge decat dupa ce ai terminat jocul

| IoanaZUZULINA a răspuns:

Hesoyam

| nimeni_8665 a răspuns:

Stiu eu unul dar toate fetele trebuie sa faca sex cu mine

| davidmatei1 a răspuns:

Lasban

| Ignat_Andrei_1990 a răspuns:

Vreau baniiiiii

| Ignat_Andrei_1990 a răspuns:

Vreau baniiiiiiiiiiii in gta vice city coduri

| Oprea_Andrei_1977 a răspuns:

Sau scrii fannymagnet mai te in varti cu omu si dupa cei ai strans fete scrii panzer de 2 ori fugi odat si dai repede esc

| suntpuiulmamei a răspuns:

Nu exista cod pentru bani dar am o metoda si an 6 ore maximum iti faci 300k de dollari te duci la docuri si sint niste oameni an preuna si i omori si fiecare echipa iti da cate 500 de dollari cu 1000

| Racautanu_Bogdan_1998 a răspuns:

Avion
bani si elicopter

| Moanea_Rebeca_2000 a răspuns:

Va rog frumos care este codu pentru gta vice city sa am bani

| catt66 a răspuns:

Da

| enis a răspuns:

Da

| iordache_2063 a răspuns:

Da

| scarrlet a răspuns:

Nu exista asa ceva, insa am o metoda sa castigi 40.000$ dintr-un foc:
1)cumperi auto-service-ul 2) te duci si te inregistrezi la cursa 6, ITI TREBUIE 10.000$ 3)iti iei o masina / motocicleta si mergi linistit 4)odata ce crezi ca ceilalti sunt destul de departe cobori din masina si scrii BIGBANG 5) acum nu urmeaza decat sa scrii GETTHEREFAST urci in acea masina (dupa parerea mea e cea mai rapida din joc) si completezi cursa linistit 6) la final vei fi fericitul castigator a-l celor 40.000$! HF si macar apreciati ca m-am straduit atat sa scriuwinking

| Saby_Sabinik_1979 a răspuns:

Stii cum castigi bani? Asculta la mine cu metoda asta am facut eu 8000 de bani intr-o ora.Deci mergi in cealalta parte a orasului si faci pe taximetristul daca ai 5 clienti facut primestii bonus 500 $ daca ai 10 clienti facuti(adica dusi la destinatie)primesti 1000$ daca ai 15 clienti facuti primesti 1500$ si tot asa mai departe....crede-ma merita

| bogdangamerul a răspuns:

Din 66 coduri, n-am de bani!

| Drigla_Vladut_1994 a răspuns:

La gta vice city