| Mihaela2729 a întrebat:

COLEGIUL ECONOMIC BUZAU
Buna!
(Am pus cu litere mari pentru atentie)
Sunt la mate info clasa 11 si as vrea sa ma transfer de la anul cand voi fi a 12 a la liceul economic la Buzau pe profil economic.
Va rog sa-mi dati detalii despre acest liceu. Eu n am cunostinte de acolo, dar matematica e mai usoara la bac si cea de la mate info devine din ce in ce mai grea. Eu nu pot memora si nu m as descurca la uman.
Mai sunt obligatorii uniformele sau au inceput elevii sa nu mai respecte regula asta? Modulele economice sunt grele? Cum se face practica si cand? Eu stiam doar de practica de vara. La profilul economic practica se face cu un contabil sau la casa la supermarket sau la restaurant? Profesorii predau bine? Care sunt clasele de a 11 a de la acest profil( la litera ma refer)? Colegii se inteleg? Sunt vagabonzi sau sunt si copii mai cuminti? Eu sunt mai cuminte si la liceul unde sunt eu sunt din ce in ce mai vagabonzi copiii si nu am prieteni ca nu fac compromisuri sa fiu acceptata de altii. Liceul are camin? As vrea sa dau bacul la geografie. Profesorii de romana, mate ai geogragfie isi dau interesul?
Multumesc❤❤

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat