| rrrrr a întrebat:

Coloana sonara a filmului lemonade mouth De unde o iau?
Id yulybyby
Fundaaa!love struck; x

2 răspunsuri:
| Maria250397 a răspuns:

1. Bridgit Mendler, Adam Hicks, Naomi Scott, Hayley Kiyoko & Blake Michael - Turn Up The Music 2:56
02. Bridgit Mendler - Somebody 3:28
03. Chris Brochu - And The Crowd Goes 2:47
04. Bridgit Mendler, Adam Hicks, Naomi Scott & Hayley Kiyoko - Determinate 3:18
05. Bridgit Mendler, Adam Hicks & Hayley Kiyoko - Here We Go 2:53
06. Naomi Scott - She s So Gone 3:06
07. Bridgit Mendler, Adam Hicks, Naomi Scott, Hayley Kiyoko & Blake Michael - More Than A Band 2:40
08. Chris Brochu - Don t Ya Wish U Were Us 3:19
09. Bridgit Mendler, Adam Hicks, Naomi Scott, Hayley Kiyoko - Breakthrough 3:27
10. Bridgit Mendler, Adam Hicks & Naomi Scott - Livin On A High Wire 2:38