| LoReDaNa a întrebat:

Craciun fericit!

Ce va adus mosu?:X
Sh unde faceti revelionu` big grin

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Doua rochii groase superbe de iarna care trebuiesc luate cu colanti happy
o pereche de cizme inalte cu toc love struck
o cutie muzicala cu bomboane inauntru (si pictata fata lui Mos Craciun pe dinafar' laughing )
o cutie mare de bomboane de ciocolata de la "HEIDI"
o curea pentru blugi
o pereche de blugi albastrii
o bluza cu curea superba!
si cireasa de pe tort:
o pereche de cerecei de argint cu pietricele semipretioase roz-pal
love strucklove strucklove strucklove struck Arata splendid!winking
Cam atat...

Tie? happy...
Ei bine, iti doresc un Craciun foarte, foarte fericiit!
kisskisskisskisskiss
winking

Cat despre revelion... ei bine il petrec la Biserica laughing
Fhain nu?!
Sa-ti cante popa! laughing Omg!
Dar asta e! cand toata familia iti impune ceva, n-ai cum sa refuzi. happy

1 răspuns:
| Flory200 a răspuns:

Craciun fericit si tie!

Eu de craciun am primit o imprimanta si o placa cu dulciuri si fructewinking

Si revelionul il fac acasatongue... Cel putin asa credlaughing