| Tabii. a întrebat:

Craciun fericit tuturor! Sa fiti fericiti si toate dorintele sa vi se implineasca! Ce v-a adus Mosu'?

5 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Multumesc la felhappy
nimicuri, lucruri prea putin importante in viata(dulciuri.etc.), sanatatea e cea mai importanta ca restul putem sa le facem... tie?happy

| Tabii. explică:

Pai mie mi-a adus un laptop, televizor LCD, haine, cercei, o bratara si fericiire

| Slavic a răspuns:

Bună.

Crăciun fericit și ție alături de cei dragi, masă îmbelșugată, fericire, prosperitate și multă, desigur moşu mia adus spiritul crăciunului si bucurie in casă, multă sănătate.

La Mulți Ani!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, cadoul este @secret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim la fel.
Fericire si un urs maleee love struck.