| Pufuletica98 a întrebat:

Craciun fericit tuturor! Ce v-a adus Mosu'?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ca şi cadou am primit un aparat nou, Kodak. Iar peste câteva zile, voi primi un laptop, pentru că am fost fată cuminte.
Însă tot ce îmi doream era un skateboard nou, pe care mi-l doresc de câteva luni; dar nici acum nu l-am primit.
Se pare că trebuie să mi-l cumpăr singură.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru positivity):

Esti foarte norocoasa.Nu stiu ce sa zic de cumintehee heetongue. P.S. Primesti atatea chestii intersante, cu care poti face multe lucruri si tot ce-ti doresti tu e o banala tabla cu roti? Ciudat.

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Înghețată.

| ady123 a răspuns:

Dulciuri, un telefon si fundeeee

| unknownn a răspuns:

M-o facut milionar happy

| introduaicinumele a răspuns:

Casti pentru calculator, un stick de 16 GB, bani si haine. Tie? :d

| W3R4 a răspuns:

Crăciun fericit şi ţie!
Eu aş fi vrut o capră, dar a trebuit să mă mulţumesc cu dulciuri, un aparat foto...

şi un fular care mă sugrumă de gat! straight face

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Fructe,o reincarcare, si bani pentru participare la petrecere de revelion

Răspuns utilizator avertizat
| IepureleCuLopată a răspuns:

Un frijider, două calorifer, 3 bucata de castron și șhiorapi de pus pe cap.

| amiX a răspuns:

Multe

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Poi nu prea multe, un minigun si un tomahawk, ca sa ii omor pe toti aia care ma intreaba asta.

| Gabriello02 a răspuns:

Niste bani in portofel.