| FloRyX002 a întrebat:

Buna big grin, am o nelamurire, de ce Ronnie Radke a fost la inchisoare? si cat timp a fost?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ronnie Radke a fost arestat pentru ca a luat parte la o altercatie si a fost arestat 2 ani.

| Aneke a răspuns:

In 2006, Ronnie a fost implicat intr-o altercatie in Las Vegas care a dus la impuscarea si uciderea unui tanar.Desi nu Ronnie l-a impuscat pe acel tanar, muzicianul a fost acuzat de asalt, si pe baza trecutului sau zbuciumat, au dus la cindamnarea acestuia la 5 ani de inchisoare cu suspendare.Pentru ca a continuat cu acelasi comportament, Radke a fost arestat in 2008 si condamnat la 2 ani de inchisoare.La vremea aceea era solistul trupei ETF, dar a fost dat afara din formatie.In timp ce ara inchis a pus bazele noii trupe FIR.

| killllls a răspuns:

48 luni si nu stiu de ce

| CuteCurly a răspuns:

48 luni. Pentru că a luat parte la o altercaţie. happy