| PumpkinDoll a întrebat:

Cred ca sunt bisexual=)nu stiu sigur.Se intampla sa ma simt atras cateodata de anumiti baieti.Eram odata cu mama in masina si am vazut un tip,arata foarte bine si la corp si la fata, avea doua aripi tatuate pe spate si dupa ce am trecut de el am intors capu' sa mai ma uit putinrolling on the floorMa simteam ca si cand m-as fi uitat dupa o tipa.Se intampla destul de rar asta, se poate sa fiu bisexual?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred man pur simplu l-ai admirat, e ceva normal, cu toti apreciem cei frumos

| siriusblack98 a răspuns:

Nu are treaba cu bisexualitatea.Si eu spre exemplu daca vad pe strada un barbat ca arata mult mai bine decat mine, este mai bine dezvoltat sau mai bine imbracat ma uit din curiozitate, admiratie.Asta nu inseamna ca vreau sa fac sex cu el si nu cu o femeie laughing

| raMLesS a răspuns (pentru siriusblack98):

Barbat care sa arate mai bine decat tine? Esti cel mai frumos barbat din lume laughing

| Nevroza a răspuns:

Imi schimb parerea despre tine daca esti asa rolling on the floor)

| PumpkinDoll explică (pentru Nevroza):

Ba, nu sunt, da' eu n-am nimic cu eirolling on the floor