| LCD a întrebat:

Crede-ti ca as putea purta o bluza de genu asta, chiar mai lasata pe umeri, fara sutien avand sanii foarte mici? as vrea sa o iau fara sutien, dar poate arata prea...si cu sutien fara bretele nu ma simt bine

http://coconut.allshops.ro/files/clients/84/2710/product 70706_normal.jpg

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Nu stiu de ce iti faci probleme de genul asta. pentru ca sinii mici merg bine cu orice.in afara unor anumite decolteuri mai adanci.Ai vazut vreun top model cu sanii cat bidoanele? In general, numai micii golanasi de cartier se uita la sani provovatori-baietii adevarati pot trece cu vederea defectele de acest gen(daca sunt defecte). Sa stii ca francezii iubesc sanii mici si provocatori, mai bine uitati-va la calitateea lor, ca oricum in cea mai mare parte se lasa.Si inca una, mai bine fara sutien, ca ti se vor intari sanii, iar noaptea sutien cu comprese reci cu apa.

5 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

De ce sa nu meraga?
Si sanii micuti sunt draguti...

| LCD explică:

happy multumesc

| madalinutza a răspuns:

Arata bine bluza:d
daca nu vrei sa porti sutien la bluza ia-ti bustierahappy

| zuzulici a răspuns:

Poti sa ei si un sutien cu bretele transparente daca te deranjeaza ca ai sanii mici... dar eu zic e nu e nici un defect daca ai sanii mici sau nu, si cred ca ti-ar sta super:*:**:*:

| alexflor87 a răspuns:

Iti va sta chiar super fain. tongue Si bluza e draguta. Eu am probleme cu sanii, in sensul ca sunt cam mari si nu pot purta nimic fara sutien, mai bine zis nu pot sa stau fara sutien. E un chin. Asa ca bucura-te ca nu ai sanii mari si poarta orice chiar si fara sutien. tongue