| thatgirl a întrebat:

Vreau sa va intreb daca ar trebui sa imi cumpar un sutien din silicon(de acela fara bretele) dat fiind ca eu am sanii foarte mici si as vrea sa arate mai bine la o rochita? A incercat cineva ca sa ma ajute...:*:*:*:* big hug Dau fundita tongue

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ar strica! Are efect spectaculos! Numai vezi sa nu amagesti "ceva" baieti care sa creada ca esti "dotata" si apoi sa constate ca nu!

| Maia a răspuns:

Sutienul este bun, da bine la o rochie si mai ales la una cu spatele gol! Face ca sa-ti para sanii mai mari si tii si ridica.Acum pentru ca ai sanii foarte mici, asa cum ai spus, nu stiu daca iti vei gasi o marime potrivita, deoarece cupele sutienului trebuie sa fie fixate pe san.Anyway, succes!