| edaEduarda a întrebat:

Hey! apelez din nou la voi happy este adevarat ca nu se poate purta sutien alb pe sub o bluza alba? arata mai bine un sutien negru sau crem? dau funda happy multumesc!

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De aceea este sutien alb, ca sa il porti la haine albe, sau deschise la culoare. Eu stiam ca numai tarfele poarta sutien negru la bluza alba

| xCarolina a răspuns:

Sutien negru pe sub bluza alba, seriously? Pe sub bluzele de culoare deschisa se poarta, bineinteles, sutien alb.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai sub bluza alba de obicei se poart sutien alb tocmai ca sa nu s vada asa tare.

| Inamina a răspuns:

Ba se poate, de ce nu.