| sukkakk a întrebat:

Credeti ca ar fi bine daca m'as face emo?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Liaa, nu este nevoie, poți rămâne la stadiul de piți.
Eu am o întrebare pentru toți. Ați mai văzut până acum cretini mai mari ca userul QuizMaster?

| TeoPT a răspuns:

Personal mi se rupe.
Și ai dovedit că ești doar o pițipoancă care vrea să fie la modă și nu știe ce să mai facă ca să obțină popularitate. Nu tu decizi când să fii emo, e cea mai mare porcărie pe care am auzit-o. Emo e o stare sufletească, interioară, nu tu decizi când apare. Dacă tu prin Emo înțelegi "t00nsor1 d1n-@l3@h jm3k3r3 sh sh00k@r3, tr1k0ur1 f@1neh" și alte chestii de genul ăsta, ăștia nu sunt emo, sunt ratați.

Baftă

| Dumnezău a răspuns:

Da' nu mai bine iei tu o bataie de la tac'tu cu sfoara uda?

| deniisu a răspuns:

Nu deveni emo.nu are rost.cum au spus si cei de pe aici ca i o stare sufletesca si nu decizi tu cand aprare... daca vrei doar s ate imbraci,, emo,, imbracate: daca iti sta binelaughing

| QuizMaster a răspuns:

Nu,nu ai avea de ce.emo sunt niste drogati trsti care isi taie venele si se autoflageleaza.ti-ar placea asa ceva?

funda?

| QuizMaster a răspuns:

EMO pana la urma este ca un fel de secta.Toti se imbraca in negru si isi pun divers accesorii gen piercinguri,machiaj negru,rimel, coliere cu tepi, bratari cu cranii etc...Se drogheaza, isi inteapa venele si se autoflageleaza.De asemena cel mai urat lucru este ca sentimente absolute normale omul gen fericirea,nerabdarea,iubirea, energia sunt lucruri displacute, neagreate de societatea EMO.

o funda te rog frumos?

| darkglass a răspuns:

In cazul in care te caracterizeaza acel stil nu e nici o problema, daca vrei sa fi speciala si sa ''sari in ochi''sa stii ca esti deja speciala trebuie doar sa observi lucrul astatonguenu te lua dupa toate turmele tu esti tu

| Bellatris a răspuns:

Si ce iti place tie la curentul asta?

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Dupa intrebarea pe care o pui se vede ca nu prea te duce capul.Nu ai cum sa devi emo.Acei emo pe care se pare ca ii admiri sufera de probleme psihice si nu "s-au facut" peste noapte.Incearca sa te interesezi de un anumit lucru inainte sa vorbesti pe nas.
Bye!

| Adriana_5358 a răspuns:

Sincera mi se pare cea mai mare porcarie. Alceva n-ai ce face?

| greta02 a răspuns:

Eu zic ca nu.parerea mea este ca acest curent emo este o prostie.fii tu insati! nu te lua dupa ceilaltiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te faci cheala. Sau inexistenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ErotiqueConseils,
Sa nu dea naiba sa puna maestrul asta vreo intrebare sau vreun test de personalitate, ca e maestru in cretinism/cretinitate/cum se zice.