| alexa19 a întrebat:

Credeti ca ar merge o relatie intre o fata de 19 ani si un baiat de 14 ani?
Fara raspunsuri in bataie de joc, va rog multhappy

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Eu mereu am mers dupa vorba"dragostea nu tine cont de varsta" dar pana intr-un anumit punct.El este mai mic decat tine cu 4 anul,tu esti mai mare,esti majora,ai devenit matura,pe cand el este inca un copil,inca nu sa maturizat cum trebuie.
Baietii de varsta lui au in minte decat fotbalul,jocurile,filmele etc,am dreptate?
Nu este asa matur incat sa intretina o relatie,vei vedea ca sunt zile in care vei trebui sa tragi tu pentru doi, vei vedea ca nu te va intelege asa cum te-ar intelege un baiat de varsta ta, s-au mai mare decat tinehappy.
La 14 ani, nu stie ce este iubirea el, si va lua totul ca pe o joaca iar la final vei observa ca lui nu ii va pasa.Aceste relatii nu dureaza multhee hee.
Sunt si baieti la 14 ani care sunt maturi, acum depinde ce fel de baiat este elhee hee.
Daca tu vrei sa incerci o relatie cu un baiat mai mic ca tine, poti incerca si te vei convinge singura daca se merita s-au nuhappy
Baftahappy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sincer nu, nu ar merge acea fata nu are nimic in cap daca se uita la tinewinking
Nu zic ca esti urat, nu vreau sa te jignesc(poate chiar asta vei intelege)
E ca si cum tu ai avea 19 ani te-ai uita la o copila de 19 ani?
Acea fata e aproape femeie, ea poate vrea o aventura cu tine(daca ai norocu astsa)
Oricum sfatu meu prietene, ia-ti una de varsta ta pe care o poti intelegwinking
Aceasta 'fata' te poate prostii usorhappy stie ce e aia viata are o oarecare experienta.

| mihaelaa18 a răspuns:

Cu 5 ani, sorry de gresealahappy

| IMC90 a răspuns:

Nu, ca e pedofilie happy

Daca era un baiat de 19 ani si o fata de 14 ani sarea deja jumatate de TPU happy

| Ncl_9813 a răspuns:

Eu cred ca da pana la urma dragostea nu are varsta ea vine pur si simplu, daca amadoi simtit la fel de ce nu.Doar ca inpedimentul ar fi ca esti deja majora dar daca si parinti baiatului acepta si ai tai la fel nu este nici o problema.