| Dana7777777777777 a întrebat:

Credeti ca e normal sa mi incep viata sexuala la 16 ani cu iubitul meu de 18?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, dar sa o faci ca asa vrei tu, nu ca vrea el. Daca tu nu vrei se cheama viol. Poti sta linistita pana te hotarasti, nu ar trebui sa te grabeasca.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, mai asteapta un pic!
Daca ai venit sa ne intrebi, este clar ca nu esti total pregatita si ai indoieli.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă tu simți nevoia, iar el nu te silește, pentru tine este normal.

| zurick a răspuns:

Folosește protecție și nu fi ușor de manipulat. Eu i-aș spune și că nu vreau până la 18, să-i văd reacția. Că dacă e una nesimțită, nu aș avea nevoie de el.

| 1997onur a răspuns:

O să-și bată joc de tine ma copile termina cu prostile astea vrei să ai burtă la gură de la vârsta asta? Doamne trăieșteți copilăria cu adevărat du-te cu prieteni la un film la un suc în parc la un tenis la un fotbal nu-ți distruge copilăria la vârsta asta lăsați prostile astea la vârsta asta nici nu aveți habar în ce rahaturi va băgați in pat cu cine apucați și prindeți și uite așa își bat joc de voi și după deja îmi faci nervi cu adevărat las-o baltă Trăieșteți copilăria cu adevărat nu-ți bate joc de ia cu toți...

| haileewatson a răspuns:

Daca tu vrei asta si esti pregatita, da.
Daca el te obliga si tu nu esti sigura, nu fa asta.

| christall a răspuns:

De normal e normal când vrei tu. Doar ai grija sa nu ramai însărcinată. Băieții nu au grija asta.