| croissant a întrebat:

Credeti ca este ciudat ca o fata sa isi cumpere prezervative?

Răspuns Câştigător
| GirlOnline81 a răspuns:

Nu consider asta o ciudatenie. Din contra, asta numesc eu responsabilitate.

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| Vvistula a răspuns:

Este ceva normal. În niciun caz nu e ciudat.

| RAY a răspuns:

Nu,este ceva matur

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, dar de ce sa nu-si cumpere singur baietu?

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Sa "isi" cumpere? Sunt doar pentru el?

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

El ii cumpara ei tampoane si anticonceptionale? laughing

Pe mine intrebarea ma duce cu gandul la un lenes care nu e in stare sa-si cumpere singur.
Sau la faptul ca vrea sa aiba prezervative la ea, in caz ca se intampla cu vreun tip random, in cazul asta marimile cam difera si poate le ia degeaba laughing))).

Oricum, ciudat nu-i.

| Plato a răspuns:

Depinde de o serie de factori.

| Endoryus a răspuns:

Nu. Atata timp cat nu e o lepra care nu munceste sa nu isi permita un amarat de prezervativ, de ce sa nu cumpere si ea? E normal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

La asta am râslaughing))0

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca ma tot freaca telefonul la icre cu notificari. Ma gandeam ca am mai multi care ma freaca la icre dar observ ca e doar unul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Nu prea are sens...că TPU nu trimite notificări pe telefon...

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nu. Are sens cand esti conectat pe email 24/7 de pe telefon si primesti notificari in timp real.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Nici p-asta n-o prea cred fiindcă toți se plâng că nu le mai vin mailuri / nici eu n-am mai primit de vreun an

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeste cu Cristina si se rezolva. Admina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Deși nu "își" cumpara.

| christine99 a răspuns:

Nu