| danielacs a întrebat:

Credeti ca exista prieteni adevarati? Eu nu cred ca exista! Voi ce parere aveti? Vi s-a intamplat si voua sa aveti incredere deplina in cineva si sa va dezamageasca?

3 răspunsuri:
| babygyrl a răspuns:

Mi s-a intamplat sa am incredere in cineva si sa ma dezamageasca. Exista prieteni adevarati dar e greu sa ii gasesti.

| Razvan a răspuns:

Incredere deplina?thinking Nu chiarhee hee
Dar am avut incredere si am fost dezamagita.Si de atunci nu prea mai am incredere nici in oameni care ii cunosc de mult timp.Precautiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca am o prietena adevarata dar m-am inselat numai cand o ajutam la ceva ma baga in seama si se purta frumos apoi mai rar si totusi zice ca eu sunt prietena ei cea mai buna