| VampireDeea144 a întrebat:

Credeti ca in 2012 va fi apocalipsa / sfarsitu lumii/armaghedon? de ce?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Nuuuu pentru ca 1nu suntem dumnezeu sa stim cand e sfarsitul lumii el ar putea fi chiar cand tu citesti raspunsul meu... 2 asta sa zis si in 2000 si in 2002 3 sa zis si ca o sam murim intr-un cutremur ...sau zis multe chestii de astea

5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

S-a mai discutat de sute de ori
http://www.tpu.ro/......e-in-2012/

| Katomi a răspuns:

In nici un caz eu unul nu cred ca poti prezice cand va fi sfarsitul lumii happy(parerea mea)

| rosehudson a răspuns:

Nu as crede ca in 2012 vine apocalipsa...Incearca sa citesti ceva din biblie si o sa iti dai seama de ce.Nu vreau sa ma laud pentru ca nici eu nu am citit dar am auzit pe altii citand si au spus ca Dumnezeu va decide cand va veni apocalipsa.Eu sincer nu am crezut in minciunile de la TV.

| lydiamicca a răspuns:

Eu am auzit ca in 2012 planeta noastra va trece in alta galaxie si se vor schimba poli sau va fi o schimbare dar nu sfarsitul lumi am mai auzit si eu despre sfarsitul lumi dar acum nu stiu ce sa cred

| Madalinamadalina12 a răspuns:

Nu va fi deoarece nu se stie cand e sf lumii cine crede ca va fi sf lumii nu este crestin nu te speria love struck