| laviniaB a întrebat:

Care dintre voi crede ca sfarsitul lumii vine in 2012?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu eu

| AnneMarri a răspuns:

Cred că sfârşitul lumii va veni când va decinde Dumnezeu, nu oamenii fără ocupaţie.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Eu nu cred laughing

| ovidius a răspuns:

Iar veniţi cu "aiureli" de felul ăsta?
Asemenea subiecte sunt pentru naivi care n-au ce face şi taie frunză la câini.

Uite, îţi pun şi eu o întrebare: CU CE te-ar ajuta răspunsul?
DE murit, TOŢI murim oricum. Data chiar nu mai contează. În fine, fiecare cu ale sale...

| laviniaB explică:

Nici eu nu cred asa ceva...dar vroiam sa stiu doar daca este cineva care credebig grin

| Anonymus314 a răspuns:

Nu cred ca vine,pai iti dai seama daca nici Iisus Hristos nu stie cand e sfarsitul lumii,ci numai Dumnezeu, tu te iei dupa oameni? pai ce, ei stiu mai bine ca Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu deloc nu cred e o tampenie. Nimeni nu va sti cand va veni sfarsitul

| PyCiu a răspuns:

Eu unu cred ca sfarsitu lumii a inceput.nu ai vazut ce s`a intamplat in Thaiti acum in Japonia.o sa ne ia asa pe rand nu toti odata...asta e parerea meawinking