| Daysee a întrebat:

Credeti ca Johnny Deep e un actor cunoscut/faimos? Eu sunt foarte mare fana si as vrea sa stiu si parerile voastre.

5 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Si eu sunt fana Johnny Deep!:X...e un actor cunoscut cel putin in afara toata lumea il cunoaste! dar si in Romania este cunoscut poate nu dupa nume dar cred ca toata lumea stie,,Piratii din Caraibe,, sau,, Alice in Wonderland,,!happyMie mi-a placut cel mai mult cum a jucat in,, Fear and Loathing in Las Vegas,, ...adica cred ca e cel mai tare film in care a jucat el!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Da deysee nu sunt o fana uriasa dar trebuie să spun că este un actor extraordinar. imi place cel mai mult de el in rolul lui Jack Sparrow. Apropo pe prima tv se va difuza filmul Charlie si fabricae ciocolata ( cred ) în care Johnny deep joaca foarte tanar 18-25 ani nu stiu exact cand se va difuza dar daca esti fana intereseaza-te pe net.
Toate cele bune!

| Lilac a răspuns:

Hei. Pot spune ca este printre cei mai cunoscuti actori ai lumii! Si este deosebit de talentat!

| RisaSomerhalder24 a răspuns:

E super cunoscut big grin

| NIcoletaCerneanu a răspuns:

Johnny Deep este un actor foarte super.Eu tot sunt fana lui.Imi plac toate filmele cu el.Este foarte faimos!