| ANewLife a întrebat:

Credeti ca mai exista persoane in ziua de azi care nu am avut prieten/a pana la varsta de 20 de ani? persoane foarte timide? retrase? imi doresc sa stiu daca exista astfel de persoane, deoarece vreau sa le cunosc, poate ne ajutam reciproc sa scapam de timiditate, etc

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai exista si astfel de persoane, si chiar nu putine. Unele au chiar 14-15 ani.

| shadow72 a răspuns:

Sincer o alta persoana timida nu te poate ajuta.o sa fiti 2 timizi care nu vor face nimic.iti trebuie cineva indraznet dar care vrea sa te invete, nu sa rada de tine.

| ANewLife explică (pentru shadow72):

Nu stiu cum m-as putea apropia de o astfel de persoana, asta e alta problema

| SebastianBoanca a răspuns:

Da-mi un mesaj privat.

| shadow72 a răspuns (pentru SebastianBoanca):

Dupa fata nici nu ma mir

| MskDesign a răspuns (pentru shadow72):

Poate te crezi un fotomodel masculin! Dupa imaginea din profil, as putea crede ca esti un personaj din desnele animate japoneze.Esti dus fiul meu! Dus cu pluta rau de tot, ca sa dai un asemenea raspuns.

| shadow72 a răspuns (pentru MskDesign):

Pai daca imaginea e dintr-un anim....crezi si tu ca toata lumea ca imi plac acele animuri si aia e.si poate sunt dus dar fiul tau sigur nu sunt.

| Anonimasimpla a răspuns:

Da exista.e firesc.da-mi un mesaj in privat si vorbim daca vrei.

| ANewLife explică (pentru Anonimasimpla):

Ti-am trimis un mesaj pe mail

| Anonimasimpla a răspuns (pentru ANewLife):

Eu sunt pe messenger acum happy