| nicoleee30 a întrebat:

Credeti ca o bluza care i-o place mult + un parfum + un ursulets sau cv pe care sa scrie 'te iubesc' sau 'i love you' ar fi un cadou frumos si potrivit pentru iubitul meu de Craciun? Funda:*

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

Si pana la urmastraight face! Nu conteaza cadoul,cat conteaza gestul,faptul ca te-ai gandit la el! Fii sigura ca daca te iubeste va adora si cadoul tau si va purta bluza cu placere, parfumul il va pretuii, iar privind la ursul acela isi va aminti mereu acea zi speciala in care i l-ai oferit.Nu te ingrijora din cauza cadoului!happy

6 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

E genial cadoul.Stii si eu am vrut sa ii iau un cadou...dar ne-am despartit si totul s-a terminat atat de repede.El mi-a cumparat mie un ursulet care scria "I love you!",ar fi super draguuut sa ii iei un ursulet de genul,dar asta doar in cazul in care sunteti de ceva timp impreuna,altfel te va considera penibila,daca nu ai ce face cu banii,da-i pe altceva, nu te obosi sa ii faci un cadou superb, iar el sa faca apoi misto. Daca e o relatie serioasa ar fi perfect cadoul.Eu as fi vrut sa ii iau un ceas.Ar fi si asta o idee.M-am uitat prin mall, nu sunt chiar asa scumpe in jur de 300-400 lei. Sper sa ii placa cadoul tau:*! Mult succes.

| nicoleee30 explică (pentru LadyNaty):

Si tieeee succes :* Da, suntem de un an jumate impreuna happy

| LadyNaty a răspuns (pentru nicoleee30):

Eu nu am de ce sa am succes...am sfarsit ramanand dezamagita si singura cu ursul de la el.Insa tu ai sansa de a fi fericita langa el.E ideal cadoul pentru el, daca aveti o relatie atat de serioasa.Eu am stat un an cu iubitul meu...Va iubi cadoul, nu iti face griji!:*

| Bibbi1507 a răspuns:

Ar fi cel mai frumos cadou. Nu doar pentru ca ii vor place toate, ci si pentru ca este de la persoana ce o iubeste cel mai mult. Eu zic ca tot ce i.ai luat este suficient si din dragoste! love struck FUNDA? big grin

| IamGIPSY a răspuns:

Cred ca da. Pare un cadou foarte dragut.
Insa cea cu ursuletul, cu te iubesc sau i love you...
Nu zic ca nu e potrivit, doar ca baietii nu sunt asa romantici ca si noi fetele.Si sa nu cumva sa fi dezamagita tu.
Oricum, fiecare persoana are caracterul ei.
Succes cu cadoul :*

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Eu cred ca daalove strucklove strucklove struckadorabill; x; x;; x; x; x