| deniii a întrebat:

Credeti ca poti iubi pe cineva la distanta?

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Normal ca poti iubi pe cineva la distanta.doar k e greu faptul ca va vedeti in poze si la camera web sad...trebuie sa fi puternica si sa treci peste asta [sti la ce ma referwinking]

P. S - si eu tin la tine fatahee hee... vb pe mess :X

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, poti iubi. Daca ai pleca intr-o tara straina, departe de parinti sunt convinsa ca i-ai iubi in continuare... Dar stiu ca nu la asta te refereai. Da, poti iubi... Doar ca relatiile la distanta sunt mai greu de mentinut si trebuie sa va straduiti amandoi.

pupimik
| pupimik a răspuns:

De iubit... poti iubi.Nu te opreste nimeni. Dar niciodata nu poti avea garantia ca acea iubire este reciproca.Si atunci ajungi sa suferi.
Eu una.nu as pastra o relatie la distanta.Nu-i vad rostul.

auran
| auran a răspuns:

Eu una nu am reusit, daca tu poti bravo tie!

| fabiola a răspuns:

Iubirea este ca focul! trebuie intretinuta(sa existe comunicare, posibilitati de a fi impreuna) Deci se poate, dar nu la nesfarsit, pentru ca atunci ori moare, ori se transforma in dragoste platonica!

| getty a răspuns:

Sigur ca poti iubi pe cineva care se afla la distanta.Intrebarea care ar trebui sa ti+o pui este daca va tine relatia.Eu am avut 2 relatii la distanta si aman2 au esuat. Dar nu invat din asta si continuu tot asabig grin. Sper sa fie bine in relatie ta!

| GeO_2554 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa

| GeO_2554 a răspuns:

Chestia e ca sunt in aceeasi situatie...este foarte ciudat. dar m`am indragostit de o persoana e de la campina.eu am o verisoara acolo .si o sa ma duc in curand .sa ma intalnesc cu persoana respectiva...chiar tin la el...chiar daca nu ne-am vazut decat poze si web...ciudat
dar eu cred ca exista dragoste la distanta. poate asa relatia o sa se bazeze pe incredere.si o sa tina

| dee dee a răspuns:

Fata nu zic din propria experienta... dar sincer eu cred ca da... tu si cu... mi'ati dovedit ce poti iubi pe cineva la distanta tongue sincer...pana atunci nu credeam...si cand imi aduc aminte cat de love struck erai day dreaming

mai vb pe messwinking >big grin

| pinkangel a răspuns:

Eu una nu... dar cunosc persoane care au putut... dar din pacate toate acele relatii s'au sfarsit prost... acum depinde si de norocul pe care il ai happy

| aina a răspuns:

Da poti sa iubesti la distanta... daca tine aceasta relatie este minunat...trebuie sa fie o comunicare...si altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... ajungi si la asta... dar e prea greu...si nu se merita.mai bine tine distanta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca poti iubi pe cineva la distanta deoarece si eu am iubit un baiat foarte mult:X Insa stii cum se zice "Ochii nevazuti se uita"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti iubi o persoana la distanta si intr-adevar este foarte greu sa stii ca persoana iubita este departe de tine spun asta din experienta proprie dar daca va iubiti si aveti sentimente reciproce totul e ok