| AmandytaErhan a întrebat:

Ce credeti ca poti iubi mai mult decat pe sine?

6 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Sufletul pereche il iubesti mai mult decat orice, pentru el esti in stare de orice, e nevoie sa zic mai mult?

| niku93 a răspuns:

Nimic

| Simbolist a răspuns:

Cartile,stilourile,pe scurt biblioteca.

| AmandytaErhan explică (pentru Simbolist):

Cartile si stilourile mai mult decat pe sine?

| Simbolist a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Da,acum depinde ce intelegi prin mai mult decat sine.Lumea ce ma inconjoara imi spune ca imi petrec "putin" cam mult timp citind, studiind si stand in casa. Faptul ca sacrific destul de mult timp pentru carti si scriind este o dovada ca le iubesc, deoarece cu acel timp puteam si pot si voi putea face multe alte chestii.Intelegi?

| expacts a răspuns:

Poti iubi.acea persoana care devine importanta in viata tahappy. Acea persoana care poate avea aceleashi sentimente, ganduri, perceptzii, planuri de viitor! Mai pe scurt acea persoana care este la fel ca si tine! Doar atunci ne simtim inteleshi si incepem sa ne apreciem p sine insushi si mai mult! Putem gasi persoana in care sa ne oglindim.big grin! Iar daca avem norocul asta. putem iubii si viata.de iubit sunt multe.numai k trebuie sa stii cum sa apreciezi.fiecare lucru!