| michyy a întrebat:

Credeti ca unii baieti se feresc de fetele care au aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| NEC a răspuns:

Prietena mea are aparat dentar si tot frumoasa e :X happy

9 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna!
Eu am 14 ani si port aparat dentar.Baietii pe care ii cunosc eu nu se feresc de mine, bine la inceput unii incepeau sa zica ca am aparat dentar, chestii. Dar eu nu-i bagam in seama, pentru ca acesta este pentru frumusetea mea si cand o sa mi-l dau jos o sa am o dantura de invidiat.
Asa ca draga mea, nu te speria.Cine te accepta, te accepta cum esti, iar cine nu, asta este.Invata sa mergi mai departe, pentru ca intr-un tarziu se vor intoarce la tine.

| federerdinamo a răspuns:

Si eu am aparat dentarbig grin, al meu este mobil si pot sa-l dau jos oricand. Oricum o probema este daca iti face gura urata si mai botoasa. Nu este si cazul meu deoarece nu este nicio diferenta decat ca vorbesc putin sasait. Nu cred ca este ceva urat a purta aparat dentar pentru ca pana la urma te ajuta sa arati mai bine. La mine totul e ca la inceput. Nu cred ca se feresc, parerea mea. Dar e o problema daca iti face gura urat, atunci e mai nasol... oricum nu iti fa griji nu se feresc.winking

| cosmin2221 a răspuns:

Nu tocmai eu nu mas ferii de una oricum o sa trebuiasca sa port si eu unul l-eam intrebat pe fetele de la mine din clasa si au zis ca nu s-ar feri.

| xuanbou a răspuns:

Is frumoase fetele cu aparat dentar, mi-e indifrente daca poarta sau nu

| Pana a răspuns:

Da.la cat sunt ei de speriati de bombe.presupun ca le pune o etichet ain frunte si nici ca se mai ating de ele.

| mm_2126 a răspuns:

Si eu am avut aparat dentar...si am avut o relatie f frum atunci...ar iubitul meu m-a iubit si mai mult :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, de fraieri, probabil pentru ca nu au "intentii serioase". In mod normal ar trebui sa fie ok, pentru ca aparatul e pentru infrumusetare. Ii va parea rau cand fata il va scoate si va avea zambet perfect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, de prosti nusi dau seama de frumusetea lor cand isi va scoate sarmele din gura(eu dabia astept!))big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt total de acord, nu ar trebui sa se fereasca. daca sunt de aia mai cu capu`n nori.nu le pasa decat de ei si nu stiu sa iubeasca. poate ca o sa-i deranjeze.Si eu am dintii strambi rau de tot si`mi voi pune peste 2 saptamani aparat dentar si nu ma deranjeaza. m`am obisnuit cu ideea ca o sa fie cativa ani parte din gura mea si acum de abia astept sa-l am. Fetelor, capu` sus! Cine va iubeste va accepta exact cum sunteti`. Fara probleme>; d