| VincentVlnt a întrebat:

Credeti ca unii oameni pot merge pe apa cateva secunde?( cand prind viteza si alearga pe apa 2-3 pasi ) fals sau adv?

Răspuns Câştigător
| alexgabyy29 a răspuns:

Eu unul cred ca e adevarat... poti sa vezi si aici http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc incepe la 0:45

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eu una cred ca falsstraight face

| HashChocolate a răspuns:

Sa zicem ca este adevarat, cei mai multi pasi facuti pe apa au fost 5 la numar. Pt a putea ajunge la aceasta performanta iti trebuie o viteza de 55 de km/h ( asta pentru a alerga pus si simplu pe apa ) ceea ce nu este posibil pentru un om )