| BUBULINA a întrebat:

Stiu ca sunt prosta, dar cand ma uit in jurul meu prind curaj…
Voi ce credeti?
Adevarat/fals?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Eu as vrea sa o schimb putin: Stiu ca sunt proasta, si asta-i primul pas spre a indrepta acest lucru.happy
Nu te uita in jurul tau ca sa-ti alini "durerea", fa ceva in privinta asta! Asta-i parerea mea.

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Pai da cand te compari cu altii incearca sa te gandesti la chestiile pozitive, daca esti normala fata de alti oameni nesimtit, scuzati de limbaj, atunci intr-adevar prinzi curaj.

| BUBULINA explică:

@lia ai dreptate!

| inna a răspuns:

Cu aceasta replica imi alin si eu zilele.laughing

| Gabry a răspuns:

Depinde de cine e in jurul tau!
Proasta nu esti, cei de pe TPU nu sunt prosti!winking

| adrianhasde a răspuns:

Da foarte adevarat daca ai fii la polul opus ar fi rau pentru ca ai fi speciala.

| sunt_fericita a răspuns:

Sunt proasta dar ma bucur cind vad ca sunt mai prosti ca mine laughing

| 1968 a răspuns:

Daca prostia ar produce dureri de cap cred ca ar fi un macel pe pamant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ești chiar simpatică.
"Când văd alții mai proști ca mine, zic că nu la mine se sfârșește lumea!"
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citat din Ion Creanga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când un prost spune că e prost, e semn bun. Înseamnă că se deşteaptă (Valeriu Butulescu) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citat din mine laughing
Mereu cind invat ceva nou, realizez ca mai am inca de zece ori pe atit de invatat. Asa imi dau seama cit sint de prostbatting eyelashes
Al doilea citat din mine tongue
Stiu ca-s prost, da' stau pe linga aia mai destepti, asa mai invat si eu cite ceva laughing