| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in compatibilitatile dintre zodii?
Puteti argumenta?
fundita :*

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Da eu cred. mi se intampla ca de cele mai multe ori sa fie adevarate si mai ales daca doua persoane sunt de aceeasi zodie nu e neaparat ca nu se inteleg. e mai multa pasiune.mai atent unu cu altu etc... iar gemenii sunt http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/gemeni/gemeni.php fundita?:D

4 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Uneori chiar se nimereste sa fie adevarat, poate e o simpla coincidenta, sau poate chiar e adevarat. Cred dar tot odata nu cred.

| Simona a răspuns:

Kennyisdead, ce crezi gemenii si inteleg?

| kennyisdead a răspuns:

Da, cred. Inainate nu credeam ca niste planete indepartate si aparent banale, respectiv data nasterii au cum sa influienteze personalitatea unui om. Eu sunt berbec si prietenul meu la fel. Si cred ca ne intelegem perfect tocmai din acest motiv. Pentru ca personalitatile noastre sunt atat de asemanatoare, ne putem intelege reactiile si temperamentul si chiar daca zodia noastra e 'incapatanata' putem ceda, 'lasa' fiecare de la el, tocmai pentru ca intelegem cum se simte celelalt in momenul respectiv.
Sper ca te-am ajutat ^_^

| sshhhhhttttt a răspuns:

Dupa parerea mea se inteleg gemenii happy
eu sunt in gemeni si ma inteleg cu alte persoane in gemeni foarte binehee hee