| inna07 a întrebat:

Credeti in compatibilitatile intre zodii?

20 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu chiar.
zodia nu e importanta.
nu conteaza in ce luna te-ai nascut
conteaza de personalitatea ta si de dragostea pe care poti sa o oferi

| Liviu a răspuns:

Sincer da. Am avut 3 - 4 gagici varsator, eu find scorpion.Neam de ne-am putut intelege, relatiile sau destramat mai usor decat pleava'n vant.Ma inteleg perfect cu femeile rac day dreaming Mmmm, le adorwinking lipicoase big grin rau

| Nicky29 a răspuns:

Daca crezi in zodii si sti ce presupun acestea atunci iti vei da singura raspunsul, eu nu cred ca nu stiu despre ce e vorba.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| cristimihailov a răspuns:

Nu. Cred ca mai repede as crede in asemanarea dintre parteneri.

| Wøodenpints a răspuns:

Cred doar în prostia oamenilor care au impresia că zodiile înseamnă ceva. Și prostia asta e un lucru cât se poate de sigur și adevărat. Mai adevărat decât zodiile.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În nici un caz. Omul acționează după propria lui voință. Nici o stea sau planetă nu-i dictează ce are de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai cred in mos craciun si iepurasul de pasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi in ele chiar se intampla, daca nu crezi nu.Eu sunt sagetator si in zidii zice ca nu pot avea o relatie cu un taur dar eu am o relatie cu un baiat taur de 4 ani si ne intelegem perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zodiacul poate cel mult sa caracterizeze mai mult sau mai putin o persoana dar comportamentul si atutidinea individului tine de fiecare in parte. In ce priveste compatibilitatea intre zodii tine strict de fiecare individ. Toate cele bune.

| AndyLavy a răspuns:

Nu neaparat, uneori se potriveste alteori nu. de exemplu la mine aproape tot ceea ce se spune despre zodia mea este adevarat, dar nu este un adevar universal valabil, unora li se potriveste altora nu, depinde si de caracter personalitate, modul in care sunt cresuti educati si multe altele. nu te ghida doar dupa asta, poti insa arunca o privire.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cred doar in persoane care, intr-adevar, isi doresc sa fie impreuna si lupta pentru relatia lor.

| NoRegretsxx a răspuns:

Nu

| Titanos a răspuns:

Nu dau doi bani pe zodii.

| rememberme24 a răspuns:

Nu prea...nu cred ca o zodie poate decide soarta unei relatii! totul depinde de cat de multa iubire exista intre cele doua persoane si de cat sunt acestea de dispuse sa lupte pentru a fii impreuna

| Ella192 a răspuns:

Eu cred. Nu doar zodia depinde, dar si ascendetul aceteia.

| didii5 a răspuns:

Nu.

| DyaDiiana19 a răspuns:

Nu!

| palexhd1988 a răspuns:

Da....cred! Si aici poti sa gasesti informatii foarte bune despre compatibilitati: https://www.horoscopurania.ro/compatibilitati-zodii