| Nunutza a întrebat:

Credeti in horoscop si in compatibilitatile intre zodii?

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Nu cred. happy For me sunt doar nişte prostii. Adică este frumos când vezi în horoscop că zodia lui se potiveşte cu a ta [ în cazul meu ] dar eu personal nu cred în aşa ceva. Nu horoscopul decide când o să am eu prima dragoste sau alte chestii.

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ceva adevar este in toata chestia asta cu compatibilitatea dar putin de tot

| ema1ih a răspuns:

Nu...

| xXdoareuXx a răspuns:

NU. daca se iubesc se iubesc si fara ca zodiile lor sa fie compatibile

| unknownn a răspuns:

Normal ca nu

| unconnected a răspuns:

Nu stiu ce sa cred.Cateodata s-ar putea sa se potriveasca iar cateodata s-ar putea sa nu. Odata am citit 3 horoscoape de compatibilitate intre zodii complet diferite.Asta poate depinde si de care il alegi laughing.In general nu credhappy.

| raluk27 a răspuns:

Teoretic nu, practic mi s-a confirmat si in realitate incompatibilitatile cu anumite zodii. Si nu ma refer doar la iubiti, ci si la colegi, amici etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, este o prostie chestia asta cu compatibilitatile intre zodii.

| Xenya a răspuns:

Nu!

| LineGuide a răspuns:

Nu, sunt numai chestii de interes material.Pentru a sti compatibilitatea ta cu alte persoane trebuie sa te auto-cunosti pshihic, si abia apoi poti spune da sau nu.Nu are legatura cu luna\ziua in care te-ai nascut.
Mult noroc!

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu nu cred. importanta este persoana nu zodia.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu cred! Sincer, deoarece nu horoscopul ma cupleaza cu un baiat fiindca se potriveste cu zodia mea, doar eu decid care o sa fie prima mea iubire

| caterinasmile a răspuns:

Sincer,nu!
Eu sunt leu si iubitul meu taur iar in horoscop zice ca nu ne prea potrivim dar este chiar invers. Ne iubim si suntem si foarte buni prieteni.

| anonim333 a răspuns:

De obicei eu nu cred in aceste lucruri.Tu?

| Nunutza explică (pentru anonim333):

Nici eu nu prea cred dar stii ma mai uit si eu sa vad ce zic! big grinwinking

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu

| danielcoman32 a răspuns:

Zodiile sunt orientative, nu au caracter definitoriu.

| Andrew1Me a răspuns:

Sincer cred ca sunt niste prostii inventate de niste oameni care vor sa faca profit de pe urma credulilor.Sa zicem ca ti se potrivesc vreo 2 prieteni si tu crezi.Continui sa urmaresti/sa citesti, si dupa ce esti dezamagit(ceea cam sigur se va intampla) ce faci? Asta e strict parerea mea.

| anonimusssssss a răspuns:

Nu

| Kidutz970523 a răspuns:

Nu,sincer nu cred