| carlyhalatz a întrebat:

Credeti in compatibilitatile zodiilor? eu nu stiu... daca ar fi adevarat nu as avea nici o sansa crying

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu crede în prostiile astea. oh go on

| OnlineZ a răspuns:

Intr-o oarecare masura, deoarece fiecare zodie are ascendentul ei, pe perioade, pe conjuncturi astrale, etc. De accea doua zodii compatibile anul acesta, pot fi peste 5 ani sa zicem incompatibile.
In alegerea partenerului este si mai relativa problema. Depinde de fiecare ce-si doreste de la celalalt. Poate mie imi este suficient sa gasesc in celalalt trasaturi care ma caracterizeaza si asta imi este de ajuns (doi parteneri din aceeasi zodie). Dar daca incerc sa ma autodepasesc atunci nu vreau ca partener unul asemeni mie, ci diametral opus. Si invers un partener diametral opus poate sa ma oboseasca si atunci caut unul asemeni mie. Ajungem de unde am plecat.
Pana la urma totul se rezuma la perceptia fiecaruia asupra celui de langa noi.
Daca zodiile sunt incompatibile iar eu o vad perfecta, e bine, nu? Si reciproca: daca zodiile sunt compatibile si eu nu gasesc in ea femeia perfecta, nu-i bine deloc.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu cred in aceste prostii.Sa nu crezi in ele deoarece sunt facute decat pentru publicitate.Adica de exemplu daca eu sunt fecioara si nu sunt compatibila cu leu asta nu inseamna ca nu pot fii cu el.
O seara buna!

| Andr33ya a răspuns:

Nu conteaza asta, iti spun eu... daca de ex iti spune cineva k tu esti balanta si prietenul tau este berbec si ca nu va potriviti, tu o crezi..eu nu as faceo! funda?