| lovesmile a întrebat:

Crema de galbenele este buna pentru herpes? >:"

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Mmmm...nu prea cred. Herpesul e o zona mai sensibila asa ca e recomandat sa folosesti o crema speciala. Eu iti recomand Aciclovir! Este foarte bun in asemeanea cazuri si te tine mult. Nu costa foarte mult si il poti achizitiona de la o farmacie. Sper ca te-am ajutat>big grin

4 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da. E buan pentru orice fel de rana si buba. Fundita? Te rog. Mersi!

| HotChoclate a răspuns:

Aciclovir e cea mai buna.Ai grija sa nu dai pe langa pentru ca usuca pielea.Sau cu ustroi si pasta de dinti am mai auzit.

| Last13Lucky a răspuns:

Mai bine puneti pur si simplu un plasture pana cand iti trece

| haniko a răspuns:

Este buna, hidrateaza si e buna in ceneral big grin