| MikeMike2010 a întrebat:

Cristos A Inviat tuturor. Spuneti-mi si mie. Voi ce parere aveti despre Dj Project. Era mai bine cu fosta solista Elena decat Giulia? Si dc a plecat Elena din trupa? vreau cat mai multe raspunsuri sa vad ce parere aveti. Dau funda la cel mai frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| BubuuLinna a răspuns:

Adevarat ca a Inviat! Dj project e o formatie cu succes :X si fac melodii frumoase! Nu era mai bine cu Elena pentru ca ea tot timpul se certa cu trupa si lor nu le prea le convinea dar canta si ea destul de frumos eu cred ca e mai bine cu Giulia! Elena a plecat din trupa pentru ca mai tot timpul aproape se certau si nu se prea intelegeau! :*:* eu sper ca-ti plae raspunsul meu am vrut sa te ajut sa stii mai multe love struck big hug :* Funditabatting eyelashes

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Adevarat ca a Inviat.Pai Dj Project parca erau mai bine in nr de 3 cu solista Elena, pentru ca totusi piesele sunau altfel ca la Giulia.Si Dj Project sunt o trupa destul de mareata sa-i spunem asa.Iar din cate am citit pe net Elena a plecat deoarece dupa 2 concerte nu si-a mai primit partea de bani.Colegii ei find mai ...na.Deci din cauza banilor.