| AllDayAllNight a întrebat:

Cu ce culoare ma pot vopsi peste un roscat inchis ca sa iasa un saten inchis? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu o nuanță mai deschisă, căci dacă vei opta pentru un șaten închis, va ieși o nuanță spre negru (brunet) având în vedere că nuanța actuală a părului este roșcat închis.
Te poți consulta și cu vânzătoarea, atunci când vei alegea nuanța de pe catalog, și bineînțeles cu persoana care te vopsește ( de preferat un profesionist ).
Baftă!