| anonim_4396 a întrebat:

Acum am o culoare mai spre roscat asa dupa ce m-am vopsit.Cu ce ma pot vopsi ca sa ajung de la culoare asta la un saten inchis, saten deschis.Si nu vreau la salon

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am fost roscata cativa ani si a trebuit sa ma vopsesc cu saten inchis de 3 ori ca sa dispara tenta de roscat.
iti recomand garnier, se fixeaza mai bine!

| jo a răspuns:

Cu o vopsea saten inchis, saten deschis, cum vrei tu. De la orice firma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Numai la salon se poate remedia nuanța culorii.
La domiciliu riști să nu potirvești nuanța și te trezești cu o culoare total nepotrivită.
Pa, pa.