| DaianaDC a întrebat:

Daca am culoarea parului saten inchis ma pot face cu nuantator sa imi iasa roscat inchis? Adica sunt sanse sa imi iasa un roscat mai inchis?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu sunt satena si folosind un nuantator roscat mi-a iesit asa : http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/03/04/before-after-techno-red/

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt sanse mari mai ales de la a doua vopsire

| MeawSwathVonS a răspuns:

Pai...si eu sunt satena, mi-am facut o suvita rosie si am procedat astfel: am decolorat acea suvita si am ales o culoare inchisa de rosu, deoarece s-a deschis culoarea respectiva cand am aplicat-o pe suvita blonda. succes! happy