| Sweety_3695 a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca de revelion, tinand cont ca e intre prieteni, la unul dintre ei acasa.Deci nu e nevoie de ceva foarte elegant. Ce mi-ati recomanda? Nu e nevoie sa-mi stiti garderoba(au mai fost respunsuri in genul asta la alte intrebari) deoarece o sa-mi cumpar haine special pentru acest eveniment.Deci puteti sa spuneti clar ce idei aveti:*.

Răspuns Câştigător
| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Poti opta pentru o pereche de jeans... o bluza sau un tricou si daca vrei o vestuta peste.si niste accesoriiwinking