| XimenaMoon a întrebat:

Heyy TPU ^°^ Vreau niste idei de cadouri pentru iubitul meu... Ținând cont de următoarele informații
★ are aproape 17 ani
★ e romantic
★ se îmbracă sport, dar nu îi place sportul în special
★ nu se îmbracă elegant
★e rac (zodie)
★ buget : 100lei
Sper cå ați citit pänå aici, și sper cå må puteți ajuta

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Rupe si tu sigla Mercedes de la o masina, eventual Jaguar, agat-o de un lantug de argint si ofera-i-l.

La cum l-ai descris pare manelist. Asa ca acest cadou ar fi chiar interesant.

Gresesc?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Stie sa citeasca?

| vocea a răspuns:

Da, pi ii poti un parfum, si o perna in forma de inimioara, o cana persoanalizata, sau un tricou personalizat sau sport, dar o noapte de dragoste sigur i-ar place.

| 0765575758 a răspuns:

Daruiti un parfum barbatesc dela avon

| XimenaMoon explică (pentru 0765575758):

Doar cå... Nu stiu... Dacå nu-i place parfumul care i l.as cumpåra

| CreciunVlad a răspuns:

Cred ca iar plăcea o dragoste cu tine în pat...