| SimMona99 a întrebat:

Cu cine ati vrea sa ramana Violetta dintre Leon si Tomas (nu cu cine credeti ca va ramane)?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ciocolina a răspuns:

Eu sunt de parere ca Leon si Vio formeaza un cuplu minunat si ca ei doi merita sa fie impreuna. In sezonul 2 cei doi se mai maturizeaza si pot vorbi mai linistiti unul cu altul, asta nu inseamna ca nu apar si certuri zdrane.
Asculta-ma, poate nu ma pricep la ales oameni, dar cel putin ma pricep grozav la partea de culoare, caracter si arta.
La inceput, Leon se apropie de Vio doar ca sa-l faca gelos pe Tomas si pare a fi un baiat rau, dar impotriva vointei lui, se indragosteste de Vio lulea si totodata se schimba din baiatul rau in cel bun si sentimental. Devine mai grijuliu cu Vio, protector, iubitor. Leon poate avea momentele lui rele, dar inauntrul lui este un baiat sensibil, bun si corect.
La partea de arta, adica muzica, aici sunt experta. Eu sunt o muziciana foarte buna si cum am spus sunt experta. Vocea lui Leon e putin mai matura decat cea a lui Tomas. Leon are o voce calda, dulce si frumoasa si stie cum sa o adapteze la stilurile de muzica pe care le canta, iar pianul i se potriveste foarte bine pe voce. Vio are o voce plina, bogata si la fel i se potriveste foarte bine pe fond de pian.
La partea aceasta se completeaza reciproc unul pe altul si vocile celor doi au o combinatie superba!
Eu sustin foarte mult faptul ca Leon si Vio sunt facuti unul pentru altul.
Sper ca te-am ajutat.