| XoxoGosippGirloxoX a întrebat:

Pentru astia care se uita la violetta : Cu cine credeti ca va ramane Violetta cu LEON sau TOMAS?

19 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Foarte clar ca va ramane cu TOMAS.

| inconscient a răspuns:

Eu vreau Leon, dar cred ca va ramane cu Thomas...sad

| fearlessss a răspuns:

Eu cred ca cu Tomas..pentru ca el a fost cel pe care Vio chiar la iubit..si mereu asa se intampla..eu voiam cu Leon, e mult mai duulce

| elComandantee a răspuns:

Face sex în 3.

| OlariuRox a răspuns:

Tomas

| DownTheStairs a răspuns:

De ce intrebi?

| XoxoGosippGirloxoX explică:

Deci daca ar ramane cu Tomas ar fi un ugly end? laughing

| XoxoGosippGirloxoX explică:

Dar ce are Leon are raie laughing

| XoxoGosippGirloxoX explică:

De fapt si eu stiuca va ramane cu Leon.ca si eu sunt la sezonul 2 episodul 40 dar voiam sa vad cine sh ce spune. voiam sa vad cati vor fi dezamagitii.app imi pare rau dar Tomas.nu e atat de indragostit de Violetta.sh a sters-o pe cand leon ramane sa lupta..SORRY GUYS

| truerainbow a răspuns:

Tomas. E cam previzibil serialul, ca (aproape) orice telenovela.

| MaryLaury a răspuns:

Da cu TOMAS va fi :*

| b3nNy07 a răspuns:

In final va fi cu Tomas, este chiar foarte clar... Toate serialele au happy end.

| xxxx1 a răspuns:

Va ramine cu leon deoarece tomas pleaca in Spania definitiv(in al doilea sezon el numai este ); de fapt in al 2 sezon mai vine un baiata nou diego care se indragosteste de violeta; dar pina in sfirsit violeta ramane cu leon

| xxxx1 a răspuns:

Cu leon; in al doilea sezon tomas pleaca;; violeta 2-ea alege dintre diego si leon, pina la urma pe leon si asi da seama ca pe el il iubeste

| va2311paa a răspuns (pentru xxxx1):

De fapt ramane cu Diega pentru ca Leon se desparte de ea dupa sarutul de la Show iar pana la urma Diego si Violetta se saruta din nou si se cupleaza deci nici-unul nu a raspuns corect

| xxxx1 a răspuns (pentru va2311paa):

Violetta ai spune lui leon ca sarutul s-a petrecut spontan, si ca ea nu il iubeste pe diego;;;;(stiu ca violetta al roaga pe leon sa se uite mai atent la video deoarece violetta in timpul sarutului la show cu diego al respinse pe diego);; vazind video leon se desparte de prietena lui si se impaca cu violetta

| va2311paa a răspuns (pentru xxxx1):

Da dar dupa cateva episoade Leon se saruta cu Lara mecanica lui de la motocros iar Violeta o sa ramana cu Diegoo.

| xxxx1 a răspuns (pentru va2311paa):

Lara este cu Leon cand el este disperat din cauza sarutului la show(a Violettei) si el nu o iubeste pe Lara, iar violetta al roaga pe leon sa se uite mai atent la video si ai spune ca al iubeste doar pe el, si Leon se uita, ai spune Larei ca nu o iubeste.Si ramane cu Violetta(chiar si la show Violetta se gindeste la Leon)

| NordSud a răspuns:

Tomas