| kirarin a întrebat:

Cui ii plac desenele Anime?

Răspuns Câştigător
| mariamarybu a răspuns:

O doamne sunt cele mai faine desene! mereu mi-a placut sa ma uit la ele. cele mai faine sunt: nana, naruto, bleach, nodame cantabile, kamichu-zeita scolarita, caleido stage, death-note carnetul mortii. astea sunt unele la care ma uit si imi plac foarte mult. eu sunt singura din toti prietenii mei care se uita la ele. toti ca sunt niste prosti! dar eu cred ca sunt fantastice. chiar daca multi zic sunt de baieti pentru mine nu conteaza. iubesc programul animax.

8 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Mie... mi-am dat seama ca creaza dependenta dupa ce am devenit "obsedata"de elerolling on the floormama nu mai stie ce sa-mi faca, cica sunt posedata de ceva (poate de Sakura sau Lina Inverse)laughingam o colega fana inraita Twilight iar eu sunt aia cu animeuri-le (traiasca cei cu gusturi diferitelaughing)preferatele mele sunt, YuYu Hakusho, Naruto, Spirala, Death Note, mai sunt foarte multe.Acum anime girl:Yoko Ono, Kurenai Yuhi, Lina etc...anime boy:Sasuke Uchiha, Light Yagami, Eyes Rutherford si Lucid Atray.Sunt nespus de incantata sa intalnesc aici pe TPU fani ai acestui gen, Kirarin stiu ca am scris mai mult decat era necesar dar de, e obsesia mea, sper ca ne spui si ceva despre gusturile tale, nu-i asa?

| anss23 a răspuns:

Unei prietene de-ale mele.Mereu cand vorbim nu poate gasi niciun alt subiect in afara de animeurile astea. N-am nimic cu ele, dar ea parca e innebunita. Oricum, fiecare are gusturile lui.

| Диана a răspuns:

Si eu le ador! :X

| MadRaven a răspuns:

Le ador nu asiputea trai fara ele toti cei din glasa ma fac obsedata dar orice asi face nu ma pot lasa de ele sunt asa de super!

| AnotherSimplePerson a răspuns:

Mie !

| Andr3yCzz a răspuns:

Mie. Le ador...Imi amintesc de vremurile cand eram mic si nici nu stiam ce e cu mine... laughing

| ことみ a răspuns:

La fel si la mine, daiiiiiiiisuki!( le ador!)Nu ma satur de ele niciodata!

| lucian32 a răspuns:

Am prins o obsesie in fircare seara ma uit la ele.Sunt singuru din clasa care ii plac animeurile