| Bris a întrebat:

Cui ii place matematica stiu ca este o intrebare stupida dar vreau sa stiu ca am dreptate ca multor persoane nu le place matemarica. Dar de Justin Bieber sau Biber nici nu-mi pasa cum se scrie. Deci si prinurmare va place sau nu? Va rog raspundeti funda!

Răspuns Câştigător
| Sunshine121 a răspuns:

Mie imi place matematica. Foarte mult, mai ales partea de geometrie happy. E frumoasa, daca o intelegi si mai ales cand rezolvi tu singur o problema de geometrie esti cel mai fericit - cel putin asa sunt eu big grin. Bineinteles ca niciodata nu poti stii matematica la perfectie asa ca ai nevoie si de meditatii happy. Nu e chestia e placut, dar cand vei fi clasa a VIIIa, daca esti, nu va mai trebui sa-ti placa sau nu, atunci va fi obligatoriu sa rezolvi, chestii chatterbox, pentru ca la sfarsit vei da un examen la matematica si romana si ar trebui sa stii si putina matematica. Funda? big grin

7 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Imi place matematic mai muult k jbhappy

| pufosheniapufoshenia a răspuns:

Justin bieber e un gay
Matematica-i ok happy

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Nu imi place justin bieber, mie imi place matematica.

| theolina_8006 a răspuns:

Nu-mi place nici matematica nici justin biber...matematica e plictisitoare si justin biber prea inganfat...parerea mea.laughing)

| Bris explică (pentru theolina_8006):

Stai linistita laughing este si parerea mea biberonul ala e o fetita si eu sunt mai baiat decat ea.

| Myhaella_Sofrony_1998 a răspuns:

Mie imi place foarte mult matematica! kiss

| alexoalex a răspuns:

Mie imi place mai mult Justin Biber!laughing :-D