| TheLittleStrange a întrebat:

Cum a aflat Victoria in telenovela Triumful Dragostei ca Maria Desamparada este fiica ei?

2 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Pariu ca i-a zis cinevawinking

| SandraMaria94 a răspuns:

Nu i-a zis nimeni uita-te online si vei vedea. Afla la nunta lui Naty si Juanjo. Victoria o vede ca sta cu Alonso prea mult si se duce la ea ca sa o insulte. Maria ii spune sa mearga sa vorbeasca la ea acasa. Victoria ii spune ca a vrut doar banii lui Max si ca nu merita dragostea lui. Maria ii spune ca e un sacrificiu pentru Alonso care urma sa moara in cateva zile, din cauza unei boli, si Maria si Max stiau deja asta de la dr. Rios Bernal(Heriberto) apoi Maria trista de isultele Victoriei se uita la crucea pe care i-a dat-o Victoria lui Juan Pablo in tinerete. Victoria observa ca pe masa Maria se uita la crucea ei si incepe sa planga si o intreaba de unde o are. Maria ii spune ca de la tatal ei biologic. Victoria isi da seama de adevar si incepe sa planga si sa-si raspunda la toate intrebarile. Sti tu adica... fazele alea cand Victoria nu stia de ce tine atat de mult la Juan Pablito; de ce Maria nu poate sa o urasca; de ce Juan Pablo i-a spus ca fiica ei a aparut dar ea nu a vazut-o etc. sti si tu daca-l urmaresti. Funda? Merci!