| RaluKkkk a întrebat:

Ma uit la un film se numeste "Triunfo del Amor" pe romaneste "Triumful Dragostei"pentru cei care se uita la film...Cred ca toata lumea si-a dat seama ca Maria Desamparada e fata Victoriei! Si Vroiam Sa Va Intreb In Ce Episod Afla Victoria Ca Maria E Fata Ei? Nu Vreau sa stiu cum, nici unde vreau doar sa stiu in ce episod!

1 răspuns:
| αlεxTzure a răspuns:

Da vor afla Victoria este mama ei si tatal este Parintele Juan Pablo l-am vazut si mi-a placut enorm Maria nu o va accepta dar pana la urma o va iubii.