| No a întrebat:

Cum a fost pentru voi prima zi de scoala de dupa Paste ( azi )?
grea/usoara, rea/buna, obositoare/naspa, grozava/pretty...

Răspuns Câştigător
| Gabitzzza a răspuns:

Pentru mine a fost: usoara,rea, naspa, pertty
in vacanta e super cand vine vb de vacanta imi lucesc ochii dar de scoala m-am cam stauratma ia groaza ca vin tezlee

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

A fost rea, grea, naspa, plictisitoare, inutila, obositoare, groaznica, stupida... ce pot sa spun... ca de obicei.

| Libelle a răspuns:

Pai...am aflat ca nu mai dau maine teza, ca vineri am liber oarecum, ultima ora am stat cu colegele afara deci a fost bunicica ziua la scoala.Nu obositoare...

| Amy a răspuns:

Eu nu m-am dus azi.dar sunt sigura ca maine o sa fie o zi usoara, rea, naspa, obositoare.

| GoguMătryx a răspuns:

Best pentru ca am o relatie(de prietenie) cu o fata beeetooon xD ea la inceputul scoli (sunt in a 5-a) nici nu ma baga in seama happy

| teodora96_1369 a răspuns:

Plictisitoare...