| MalikBitch a întrebat:

Cum a fost la voi primul sarut?(vreau detaliilaughing ) :d

17 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Un sarut memorabil!

Eram afara cu prieteni, iar un baiat care ma placea ma intreba-se cu o ora in urma daca vreau sa fiu cu el, si eu il placeam, si vroiam sa-i spun da, dar imi era frica. Iar eu stateam suparata, si parca stateam josthinking nu mai tin minte thinking iar el a venit la mine, m-a luat de gat si m-a intrebat de ce sunt suparata, si isi apropia incetul cu incetul buzele. Eu in momentul ala i-am spus ca da vreau sa fiu cu el iar atunci ne-am kiss. A fost frumos day dreaming...iar de 11 luni numa-i la baiatul meu ma gandesclove struckday dreaming

| Ofiintă a răspuns:

Scurt si lipicios laughing

| IulianArt a răspuns (pentru Ofiintă):

Înseamnă a fost senzual dacă a fost lipicios

| LifeFail a răspuns:

Ca al tuturor.

Răspuns utilizator avertizat
| nimiiiiiic a răspuns:

Scurt si rapid. A...si timid big grin

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Hehe, ai invatat de la cel mai bun.Ma simt acum ca o mama mandra care vede ca fiica-sa stie sa citeasca si sa scrie. day dreaming

| cheryybloosomm a răspuns:

A fost.cum sa zic... minunat
am simtit fiori in sira spinarii
eram in al 9-lea cer asta pentru ca era primul meu sarut

| MalikBitch explică:

Vb serios... fara mistorolling on the floor

| Aniella a răspuns:

Pai cum sa incep.primul meu iubit.a fost la varsta de 12 ani. minte de copiloh go on eu eram ff timida cand venea vorba de un sarut.si saracu a asteptat acest moment 1 sapt...la sfarsitul orelor m.a condus pana la iesire si ne.am sarut luuung si bine...si pare amuzant dar si cu limbutza.totul a fost ff frumos. timiditatea mea a scazut si parca mai vroiam:X:X

| IulianArt a răspuns (pentru Aniella):

Când ajungi să cunoști pe cineva timiditate și scârbă fizică dispare
Adică ajungi să înțelegi ce este sau nu greșit

| Nobodies a răspuns:

Demonic >! parca ii infigeam colti in buze.si ii sugeam saliva dupa i'o da'deam inapoi cu tot cu sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram intr-o frumoasa zi din primavara 2012. Pasarile ciripeau, soparlele erau pe picioarele tuturor, iar arahnidele decorau boschetii cheliosi. Erau multi oameni in parc, de toate felurile: batrani, femei gravide, minotauri, zombi, copii incatusati, inghetate si inghetati, coifuri zburatoare etc.

Atunci invatam sa ma dau cu rolele. Si ghici ce. Folosindu-se de o forta supranaturala, un tanc needcat de 12 ani a facut astfel incat sa imi puna piedica. Am cazut in mecla si involuntar, tuguind din buze, am sarutat asfaltul. I-am lasat ca amintire si niste piele julita cu sange.

De atunci, avem o relatie lunga de iubire si suntem nedespartiti. Ti-a placut povestea mea? Emotionanta, nu?

| IulianArt a răspuns:

Plăcut?
Calm și foarte multe sentimente și m-am trezit la realitate

| Eu_5261 a răspuns:

Memorabil :X