| Anonim340 a întrebat:

Cum ar arata un cuplu format din un baiat slab si o fata normala (adica are picioare nici slabe nici grase, ca orice fata de greutate medie)? Ar arata bine, daca ne-ati vedea cred ca ati zice da dar vreau sa va imaginati...

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

In dragostea adevarata nu conteaza aspectul si asta e tot ce-am avut de spus.

| T0T a răspuns:

Ești un frustrat/frustrată extrem de mare dacă tu pui cel mai mult accent pe cum arată și pe cei din jur...Mai bine nu ai cuplu decât să ai degeaba.

| Axys a răspuns:

Conteaza Iubirea si inelegerea pai ce te crei anormal?
Sau de ce?
Eu sunt fata si am 22 de ani prietenul meu e foarte slab pentru ca asa i felul lui a fost la medic si asa au zis si medicii ca asa e el nu trebuie sa te sperii conteaza sa va intelegeti stiu cam ce ai vrea sa spui.

| Woosprit a răspuns:

Te intereseaza asa mult picioarele lui/ei? Iubeste daca ai de iubit, daca nu, nu iti mai pierde timpul.

| Ema22 a răspuns:

Dacă cei doi se iubesc nu contează neapărat cum arata