| Derkes a întrebat:

Ce preferati intre un baiat slab si un baiat cu greutate normala cu tendinte spre supraponderalitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Un baiat slab

| Plato a răspuns:

La carat lemne l-as lua pe cel supraponderal.
La zugravit in pod pe celalalt.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu stiu ca cei mai doriti baieti sunt cei care au metabolism echilibrat (ex John Cena) care se afla intre cele doua extreme gras si slab adica cei normali astia sunt pe locul 1 in ochii fetelor pe urma urmeaza grasul si slabanogul. Dar fetele mai pun importanta si pe IQ-ul baiatului si sufetul lui intelegi. IQ-ul e important ca sa nu se faca de ras atunci cand iese cu el in societate si sufletul lui in relatia sentimentala.

| Emazio a răspuns:

Cum e ala normal? Si cum e ala anormal?

| zuppyby a răspuns:

Conteaza asta daca in iubesti? ...nu prea cred

| anonim_4396 a răspuns (pentru zuppyby):

Conteaza ca daca el sta sus prapadeste patul si posibil si podeaua laughing

| zuppyby a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha

| hamate a răspuns:

Slabanogul e bun de pus arac in gradina